KAPSÜLLÜ DOSYA 1.KALİTE EKO.50’Lİ SARI

Kapsüllü Dosya 1.Kalite Eko 50’li Sarı

KAPSÜLLÜ DOSYA 1 KALİTE EKO 50Lİ SARI NEDİR?

Cepli Dosya: Firma hizmet yada ürün tanıtımının prezantabl (Bakımlı, düzenli, özenli) olarak sunumunu sağlayan tanıtım ürünüdür.
Sunum dosyası, Teklif Dosyası gibi isimlerde adlandırılmaktadır.
Matbaacılık sektöründe tanıtım müşterinin talep ve tanıtılacak ürün yada hizmetin yapısına göre şekillenmekte olan Cepli Dosyaların pek çok çeşidi bulunmaktadır.
Dosya cebinde bulunan kartvizit koymak için açılan kasikler, Cd veya başka tanıtım materyallarinin gireceği özel ilaveler yapılabilmektedir.

rulofabrikam.com ´da  üretilen cepli dosya çeşitleri; Kendinden kilitli cepli dosyalar,

Tek Cepli Dosyalar; Çift Cepli Dosyalar; Özel Kesimli Sunum Dosyaları veya Broşür şeklinde tanıtım dosyaları üretilebilmektedir.

Telli, Kapsüllü Dosyalar: Amaca uygun olarak tasarlanarak kullanılmakta olan bu tip dosyalar genel olarak lojistik firmaları,

Avkatlık büroları, Gümrük Müşavirlikleri ve resmi evrak takibi yapılan sektörlerde sıkça kullanılmaktadır.
Cepli Dosyalar; Uzun soluklu kullanımı olan tanıtım ürünleri olduğu için,

dış etkenlerden korunması veya ortadan dosyalandığında kırılmaması için laminasyon kaplama yapılması gereklidir.
ayrıca ürün veya firma logosunun ayrılması için kısmı yada kabartma lak uygulamasıda çokça yaptığımız uygulamar arasındadır.
Uygun Kağıt Kullanımı: Cepli dosya tanıtım ürünleri arasında farkındalık oluşturması katalog veya broşür sunumu olarakta kullanılabilir olması nedeniyle,

müşterimizin amacına göre kağıt kullanımı gerektiren üründür.

En çok kullanılan karton çeşitleri; Bristol, Kuşe karton, Kraft Karton dur. Müşteri talepleri doğrultusunda özel prestij desenli kartonlardanda dosya üretimi yapılabilmektedir.
Tasarım Süreci; rulofabrikam.com tüm tanıtım ürünlerinde olduğu gibi birbirine benzemeyen birden çok tanıtım fikri ile müşterisine tasarımlar sunmakta, hazır şablon yapıları kullanmamaktadır.

KAPSÜLLÜ DOSYA 1 KALİTE EKO 50Lİ SARI

Kargo politikamız

Kargo saatine yakın veya kargo saatinin geçmesi durumunda siparişler ertesi iş gününde kargoya verilebilmektedir. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için 0 (850) 307 68 98 müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lütfen Görüşlerinizi Yazınız

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

ANA SAYFA
HESABIM
0
ARA
Alışveriş Sepeti 0

Sepette ürün yok.

Kapsüllü Dosya 1.Kalite Eko 50'li Sarı

Kapsüllü Dosya 1.Kalite Eko 50'li Sarı

265.00  + KDV

Sepete Ekle