İş Konseptimiz

Rulofabrikam.com, Bireysel Müşteriler, Küçük işletmeler, KOBİ’lerin ve daha büyük yapıdaki kurumsal firmaların Ofis Kırtasiye, Kağıt Ürünler, Dosyalama Arşivleme, Paketleme, Termal Rulo, Termal Etiket, Kraft Çanta, Kutu, Fotokopi Kağıtları gibi bir çok ürün gamında aracıları ve pazaryeri komisyonlarını ortadan kaldırarak, bu kalemlerdeki tasarrufu direk olarak müşterilerine aktardığı uygun fiyat ve kaliteli binlerce ürün ve marka seçeneğiyle müşterilerine sunan online perakende ve toptan alışveriş platformudur.


Rulo Fabrikam Neden Ucuz ?

%15’e yakın online pazaryeri komisyonu ödemiyoruz.

Aracısız olarak kendi ürettiğimiz ürünleri, Diğer markaların ise fabrikalarından satın alıp depolamasını yaptığımız ürünleri stoklardan sağlanan tasarrufu müşterilerimize aktarıyoruz.


Rulo Fabrikam Güvenli mi ?

Her zaman hazır olan binlerce çeşit ürünü güvenli bir şekilde rulofabrikam.com adresinden anında sipariş verip, aynı gün kargo imkanından faydalanabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünü 15 iş günü içerisinde İADE/DEĞİŞİM yapabiliyorsunuz.

PAYTR ile olan iş ortaklığımız sayesinde güvenli şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz.


Rulo Fabrikam İle Neden Çalışmalıyım ?

Çözüm odaklı yaklaşım, Kolay iade/değişim, Fiyat geçişleri öncesi haber alma sistemi, Hızlı Kargo/Teslimat, Hazır Stok, %50’ye varan fiyat avantajı.

Tüm bu saydığımız özellikler sayesinde maliyetlerinizi düşürürken zamandan da tasarruf etmenizi sağlarız.

Her ölçekten müşterilerimize maliyetlerini düşürebilmek için farklı çözümler sunuyoruz. Tek yapmanız gereken, binlerce çeşit arasından, dilediğiniz ürünü, dilediğiniz kadar seçmek!

ANA SAYFA
HESABIM
0
ARA
Alışveriş Sepeti 0

Sepette ürün yok.