İş Konseptimiz

 

Rulofabrikam.com, Bireysel Müşteriler, Küçük işletmeler, KOBİ’lerin ve daha büyük yapıdaki kurumsal firmaların Ofis Kırtasiye, Kağıt Ürünler, Dosyalama Arşivleme, Paketleme, Termal Rulo, Termal Etiket, Kraft Çanta, Kutu, Fotokopi Kağıtları gibi bir çok ürün gamında aracıları ve pazaryeri komisyonlarını ortadan kaldırarak, bu kalemlerdeki tasarrufu direk olarak müşterilerine aktardığı uygun fiyat ve kaliteli binlerce ürün ve marka seçeneğiyle müşterilerine sunan online işyeri alışveriş platformudur.

Rulo Fabrikam Neden Ucuz ?

%15’e yakın online pazaryeri komisyonu ödemiyoruz.

Aracısız olarak hem kendi ürettiğimiz ürünleri,  Diğer markaların ise direk fabrikalarından satın alınan stoklardan sağlanan tasarrufu müşterilerimize aktarıyoruz.

Rulo Fabrikam Güvenli mi ?

Stoklarımızın yönetimi SAP ile sıkı takip ediyoruz. Stokta olmayan ürünler hiç bir zaman satışa sunulmamaktadır.

Her zaman hazır olan binlerce çeşit ürünü güvenli bir şekilde rulofabrikam.com adresinden anında sipariş verip, en geç ertesi iş günü ARAS kargo ile yola çıkarıyoruz.

Satın aldığınız ürünü 15 iş günü içerisinde İADE/DEĞİŞİM yapabiliyorsunuz.

Rulo Fabrikam İle Neden Çalışmalıyım ?

Çözüm odaklı yaklaşım, Kolay iade/değişim, Fiyat geçişleri öncesi haber alma sistemi, Hızlı Kargo/Teslimat, Hazır Stok, %50’ye varan fiyat avantajı.

Tüm bu saydığımız özellikler sayesinde maliyetlerinizi düşürürken zamandan da tasarruf etmenizi sağlarız.

Her ölçekten müşterilerimize maliyetlerini düşürebilmek için farklı çözümler sunuyoruz. Tek yapmanız gereken, binlerce çeşit arasından, dilediğiniz ürünü, dilediğiniz kadar seçmek!

ANA SAYFA
HESABIM
0
ARA
Alışveriş Sepeti 0

Sepette ürün yok.