Termal Pos Rulosu 56x16Termal Pos Rulosu 56x16

Termal Pos Rulosu 56×16

Ürün Hakkında

Üretimini yaptığımız bu ürünümüz 48 gram termal kağıt bobinden 56 mm genişlik 16 metre uzunluk olarak kesilmiştir.

Ürünün son metresine geldiğinizde rulonun bittiğini gösteren kırmızı renk mevcuttur.

Ürünlerimiz Tsek’lidir.

10’lu paketler halinde satışa sunulmuştur.

İhtiyacınız olan adedi seçtiğinizde özenle hazırlanarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

İhtiyacınız seçiminize sunulmuş paketlerden fazla veya baskılı ürün arayışındaysanız tedarik anlaşması için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Tüm acil rulo ihtiyaçlarınız için iletişeme geçebilirsiniz.

Termal Pos Rulosu 56×16 Ürün Özellikleri Nelerdir?

Pos Rulosu – Termal Pos Rulosu 56×16

Günümüz dünyasında çoğu insan artık nakit para yerine kredi kartlarını yani pos cihazlarını kullanıyor. Böyle olunca da pos rulosu önemi bir hale geliyor. Genellikle işletmeler sabah ilk post cihazını kullanımından ve son kullanımına kadar geçen sürenin gün sonunda raporunu alıyorlar. Bunların hepsi pos rulosu sayesinde oluyor. İnsanların aldığı her şeyin fiyatlandırmasının kimi zaman kanıtı ya da faturası olarak kullanılır. Her ne kadar elektronik sistemde gözükse de insanların eline bir kağıt parçasının olması daha güvenli ve iyi hissettiriyor olmalı ki çoğu zaman alışveriş sonrası bir ürün satın alan kişi fişini istediğine şahit oluruz. Hatta bu durum artık o kadar gelişti ki temassız kart özelliği geldi. Sadece kartını pos cihazına göstererek fişini alabiliyorsun. Hem satın alan kişi için hem de satıcı için pratik bir durum haline dönüştü. Tuvaletler, kahvehaneler, pazarlar, sokak satıcıları ve kantinlerde bile pos cihazlarına rastlamak mümkün hale geldi. Bu kadar hızlı yayılması ve kullanılmasıyla beraber satıcıların Pos cihazı rulosu arar halde olduklarını görmekteyiz. Satıcıların da kolay bir şekilde ulaşabileceği ve uygun fiyatlarda alabileceği pos rulosunu bulmak mümkündür. Pos cihazlarının kablosuz olması taşıma kolaylığı sağladığından günlük hayatta birçok yerde görmek olağandır.

Çeşitli alanlarda işlevler sunan  satış noktası cihazları, satış işlemlerinin kazanılmasında önemli rol oynamaktadır. Bu cihazlar, posmakarası adı verilen bir ürün gerektirir. Bu ürünler aynı zamanda termal yazıcılarda, kasiyerlerde ve kredi kartı terminallerinde de kullanılmaktadır.  Bir şirketin satın alma, satış ve iade gibi işlemler için makbuzları azaltması çok önemlidir. Termal rulo kağıdı, yazar kasalar ve bu işlemleri gerçekleştiren pos cihazları için vazgeçilmez bir üründür. İşletmeniz tarafından hizmet verilen kişilere, satın almaları veya işlemleri için kağıt makbuzlar sağlamalısınız. Till kağıdı, yüzeyinde kimyasal bir kaplama bulunan özel bir kağıt türüdür.  56×16 termal rulo kağıdı  termal yazıcıdan geçerken, ısının etkisi kimyasal kaplamayı etkinleştirerek yüksek çözünürlüklü görüntüler oluşturmanıza olanak tanır. Normal kağıttan farklı olarak, bu işlem kağıdın içinde kimyasal bir reaksiyon başlatmak için ısı kullanır. Bu nedenle şerit veya toner gerektirmez ve taşınması çok uygundur. Ayrıca geleneksel kağıt ve mürekkep ihtiyacını ortadan kaldırarak para tasarrufu sağlar. Ayrıca yazıcıda termal rulo kağıdı kullanmak çok kolaydır. İşyeriniz için ihtiyacınız olan termal rulolarına uygun fiyata sahip olmak için Rulofabrikam.com da  bu ürünlere göz atın.

56X16 Termal Rulo Çeşitleri ve Özellikleri

İş açısından kritik kasiyerler, yeni nesil satış noktası ve taşınabilir mobil kasiyerlerdeki en önemli satın alma kanıtı cihazlarından biridir. Muhasebeci olarak işlev gören yazar kasa, çalışma biçimi olarak belirli özelliklere sahiptir. Her gün yaptığı alımları z raporlu özel bir cihaz sayesinde beynine kaydederek, gün sonunda da günlük muhasebe kaydı tutuyor. Firmaların vazgeçilmezi olan fonksiyonları ile yazarkasa için gerekli makinalar çeşitli markalar altında üretilmekte ve satılmaktadır. Tüm ticari alışverişlerin temelini oluşturan yazar kasa termal kağıdı, saygın bir markadan belirli bir boyutta satın alınabilir. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli alternatifler sunan cihaz modelleri için özel olarak oluşturulmuş termal rulo alternatifleri vardır. Eski nesil yazar kasa  ve yeni nesil yazar kasadır Termal rulo, mağazada kullanılan yazar kasa modeline ve boyutuna bağlıdır. Son zamanlarda kullanılmaya başlanan 56 x 16 termal rulo yazar kasa rulosu pos rulosu, bir firmanın temel malzemelerinden biridir. Termal ürünleri diğer rulo çeşitlerinden ayıran en önemli özelliği dayanıklı olmaları ve üzerlerine asılan yazıların uzun süreler boyunca aynı formatta kalmasıdır. Termal yazar kasa rulosu, her şirketin yazar kasa tipine bağlıdır. Yeni nesil til rulolar, eski nesil illere göre boyut olarak  farklıdır. Termal rulolar, ısıya dayanıklı olmaları bakımından diğer rulolardan farklıdır. Hem sıcak hem de soğuk havalarda kullanılmak üzere tasarlanmış termal rulolar aynı zamanda su geçirmezdir. Hem müşteri giderleri hem de şirket muhasebesi için gerekli belgeleri sağladığı için en çok tercih edilenlerden biridir. Kullanıcılara çeşitli cihazlara uyum sağlamak için 80mm, 78mm, 76mm, 57mm ve 44mm genişliklerinde ürün seçenekleri sunulmaktadır. Ancak, iş tercihlerinize bağlı olarak 56×16 termal rulo 100 adet seçenekleri de mevcuttur. Termal kağıt, geleneksel mürekkep kullanmadan ısıya maruz kaldığında renk değiştiren özel bir kağıttır. Bu etki, üretim işlemi sırasında kağıdın termal boyalar ve geliştiricilerle kaplanmasıyla elde edilir. Termal kağıt ruloları, yazdırmayı her zamankinden daha hızlı ve kolay hale getirerek işletmelerin ve sektörlerin daha hızlı ve daha net çıktılar sunmasını sağlar.

56X16 Termal Rulo Fiyatları – Termal Pos Rulosu 56×16

Termal 56×16 kağıdı çeşitli şekillerde kullanılabilir. Bu fonksiyonel ürünler ölçüm için üretilmiştir ve pos kağıt olarak da kullanılabilir. Termal kağıt, ısıya maruz kaldığında kağıdın rengini değiştirmeye yardımcı olan kimyasallarla kaplanmış özel bir kağıt türüdür. Termal kağıdın yüzeyi,  boya ve çeşitli kimyasalların bir karışımı ile kaplanmıştır. Kağıt ısıya maruz kaldığında boya asitle reaksiyona girer ve  kağıdın rengi değişir. Ek olarak, termal kağıdın solmasını veya ultraviyole ışınları, su, yağ vb. ile ciddi şekilde zarar görmesini önlemek için koruyucu bir tabakası vardır. Bu işlevsel ürünler, satış noktası cihazlarında kullanıma uygun oldukları için ticari faydalar sağlar. Bir POS cihazına bağlanarak kısa sürede fiş yazdırabilirsiniz. Tüm bu özelliklere ek olarak PosRoll’un maliyetini de merak ediyor olabilirsiniz. Termal kağıdının fiyatı genellikle çok uygundur. Öte yandan her işletmede kullanılan POS cihazları aynı değildir. Bu sebeple çeşitli ebatlarda ürün seçenekleri satıştadır. Bu nedenle pos makaralarının fiyatları da farklıdır. Baskı hatası gibi sorunları önleyen ürünleri uygun fiyata sunuyoruz. 56×16 termal rulo fiyatları ve özelliklerini karşılaştırarak bir pakette boyut, uzunluk veya rulo sayısına göre satın alabilirsiniz.

56X16 Termal Rulo Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Termal kağıt, yazar kasada kullanılan özel bir malzemedir ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Birçok markanın ürettiği bu özel ürünler, birçok boyut ve modelde bulunabilir. İşletmemiz için ihtiyacınız olan özelliklere sahip bir kasiyer ruhsatını almadan almanız ve ona göre rol seçmeniz gerekiyor. Üst düzey bir formatta üretilen Makbuz, çeşitli özelliklerinden etkilenir. Termal ruloyu özellikler açısından diğer termal kağıtlardan ayıran en önemli faktör ısıya ve suya dayanıklı olmalarıdır. Bu ürünler muhasebe fişleri için çok önemlidir. Dondurulmamış makbuzlar için metin bir süre sonra silinebilir. Ancak 56×16 termal rulo yazar kasa rulosu tipinde bu durumun tam tersi görülmektedir. Bir ürün seçerken en önemli detaylardan biri kasanın boyutlarına göre seçim yapmaktır. Belirli boyut özellikleri ile tasarlanan afişler, büyük veya küçük olarak sınıflandırılır. Büyük bir til tipiniz varsa, 80×40 til rulo ürünleri uygun olabilir. Standart ölçülü kasiyerler için genellikle 56 x 16 kasiyer rulosu kullanılması uygundur. Satın almadan önce bir uzmanın yardımıyla bavul tipinize uygun ebatta tekerleği seçebilirsiniz. 27mm Fiş mm oranı rulonun genişliği olarak gösterilir. Küçük 27mm til için uygundur. Ayrıca kasaya göre bir rol seçip seçmediğini tam olarak kontrol edebilirsiniz.

 

 

Ek bilgi

ADET SEÇİNİZ

, , ,

Lütfen Görüşlerinizi Yazınız

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

ANA SAYFA
HESABIM
0
ARA
Alışveriş Sepeti 0

Sepette ürün yok.

3.15 

Sepete Ekle