75X25m Otocopy Termal Rulo Kağıt75X25m Otocopy Termal Rulo Kağıt

75x40m Otocopy Rulo

Otomasyon Rulosu

75x40m Otocopy Rulo ebatlarında çift nüsha taşıt tanıma, 75x40m Otocopy Rulo

75x40m Otocopy Rulo

İnce bir tasarım altında ama aynı zamanda dayanıklı bir yapı içerisinde üretimleri gerçekleştirilen 75x40m Otocopy Rulo iki nüsha 1. hamur otocopy çeşitleri, kalitesi sayesinde sorunsuz bir kullanım imkanı sağlar. Farklı sektörler dahilinde değişik alışverişlerde cihazlara rahatına takılma imkanı sağlayan bu ürün, özellikle net çözünürlüğü sayesinde tüm bilgileri aktif şekilde kağıda yansımasına olanak vermektedir. İki farklı renk dahilinde üretimleri gerçekleştirilen bu otocopy rulo çeşitleri, rahat bir kullanım yanında getirmektedir.

Farklı Özellikleriyle Kaliteli Ürünler

75X40mt 1. HAMUR RULO (TERMAL OLMAYAN)

Özel bir ısı ortamında hazırlanan ve belirli bir dengeye getirilmiş olarak müşteriye sunulan bu 1 .hamur çeşitleri, özellikle dayanıklı yapısı ile birlikte tüm farklı dış etkilere karşı kaliteli bir sağlamlık sunmaktadır. Aynı zamanda steril ortam kapsamında istenilen nem oranı ile hazırlanmış 75×25 metre iki nüsha 1. hamur otocopy çeşitleri, çok uygun fiyatlar dahilinde site üzerinden güven içerisinde temin edilebilir. Işığa karşı duyarlı olduğundan dolayı özel kutularında saklanmalı ve yalnızca kullanılmak için çıkarılmalıdır.

75X25m Otocopy Rulo Kağıt Rahat Bir Kullanım Şansı

Bütün bilgileri net bir çözünürlük altında kağıda işleme imkanı veren otocopy ürün çeşitleri, uygun fiyatlar eşliğinde güven içerisinde farklı özelliklerine bağlı olarak tercih edilebilir. Kaliteli bir üretim kapsamında özel baskı ile birlikte bu 1 .hamur ürün çeşitleri, işlenecek olan yazıların rahatlıkla kağıda geçmesine imkan tanımaktadır. Cihaza bağlı olarak bu ürünler çok uygun fiyatlarla bu ürünler gün içerisinde sipariş verilebilir.

Lütfen Görüşlerinizi Yazınız

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

ANA SAYFA
HESABIM
0
ARA
Alışveriş Sepeti 0

Sepette ürün yok.

75x40m Otocopy Rulo

150.00