Termal Akaryakıt Yazarkasa Rulo 58×60Termal Akaryakıt Yazarkasa Rulo 58×60

Termal Akaryakıt Yazarkasa Rulo 58×60

 • Akaryakıt Pompa Rulosu
 • Beko Yeni Nesil Pompa Yazarkasa Rulosu
 • Turpak Yazarkasa Rulosu Rulosu
 • Isı ile yazılır.
 • Kağıt Genişliği 58 mm
 • Kağıt Uzunluğu 60 mt. Tam Metre
 • Kağıt Türü Termal
 • Kağıt Doku Kalınlığı 48 Gr./m²
 • Sıkışma Yapmaz
 • Rulo Orta Plastik(Kuka) Çapı 15 mm
 • Tüm Ürünlerimiz Güven Damgalı Tsek ‘lidir.
 • Ürünlerimiz Kanserojen BPA maddesinden arındırılmıştır.
 • Kartuş gerektirmez.
 • Rulofabrikam.com Güvencesi

Termal Akaryakıt Yazarkasa Rulo 58×60 Ürün Hakkında

Termal Akaryakıt Yazarkasa Rulo 58×60 ürünümüz 48 gram termal kağıt bobinden 58 mm genişlik 50 metre uzunluk olarak kesilmiştir. Ürünlerimiz 15 Gün içerisinde iade garantilidir. Ürünün son metresine geldiğinizde ortalama 1 metre rulonun bittiğini gösteren kırmızı renk mevcuttur. Ürünlerimiz güven damgası olarak bilinen Türk Standartları Enstitüsü onaylıdır. 10’lu paketler halinde satışa sunulmuştur.

Ürünlerimizde çok al az öde prensibi geçerlidir. İhtiyacınız olan paketi seçtiğinizde özenle hazırlanarak MNG Kargo ile gönderilmektedir. 10 Koli ve üzeri alımlarınızda üretim süresi ve teslimat 3 iş günü uzayabilmektedir. Sıklıkla Termal Akaryakıt Yazarkasa Rulo 58×60 Beko yeni nesil yazarkasa rulosu olarak ve Turpak yazarkasa rulosu olarak tercih ediir.


Termal Akaryakıt Yazarkasa Rulo 58×60 Nedir ?

Yazar kasa rulosu olarak da bilinen termal rulo, ısıya maruz kaldığında renk değiştiren özel formüllü kanserojen BPA maddesinden arındırılmış kimyasal bir malzeme ile kaplı, ince bir kâğıt çeşididir. 58 mm genişlik ile otomatik makinalarda dilimlenen büyük bobinler akaryakıt istasyonları için 50 ve 60 metre olarak 10’lu paketler halinde servis edilir.

Müşterilerin sadece 58×50 Yazarkasa rulosu ihtiyaçları değil farklı ebat talepleri içinde üretim yapılabilmektedir.

2018 Yılından beri en kaliteli ve uygun fiyatlı Termal Kağıt ve Etiketleri müşterilerine sunan Rulofabrikam.com – Arıkök Kağıtçılık A.Ş tüm ekibiyle sadece kağıt ve türevleri konusunda üretim ve tedarik süreçleri ile ilgili uzmanlaşmıştır.58×50 Yazarkasa rulosunu marka güvencesi altında sipariş verebilirsiniz.


Termal Akaryakıt Yazarkasa Rulo 58×60 Alırken Nelere Dikkat edilmeli ?

Müşterilerimiz öncelikle ihtiyaçlarını iyi belirlemeli ve güvenilir yerlerden fiyat ve numune istemelidir. Sipariş verecekleri Termal rulonun ürününü kullanacakları makinalar ile uyumlu olmasına ve Türk Standartları Enstitüsü kurumunun verdiği kodun ürünlerin arkasında olmalarına dikkat etmeleri gerekir. 

Kullanacakları ürünün çıkardığı toz oranına ve ruloların dilimlenme şekillerini kontrol etmeleri gerekir. Eğer termal rulosu toz çıkarıyor ve dilimleme bıçak izlerinde eğrilikler bulunuyorsa elinizde tuttuğunuz ürün büyük ihtimalle yetkisiz üretim ve ürün tedarik eden bir firmaya aittir. Fazla toz çıkaran kağıtlar zaman içerisinde yazarkasa cihazlarınızı arıza durumuna geçirecektir.

İkinci bir durum ise ürünlerin kanserojen BPA maddesi üretimiyle yapılması, ürünün fiyatını düşürür ancak maliyeti uzun vadede ortaya çıkmaktadır. Bu ürünler ile temas eden kullanıcılar uzun vadede birçok hastalık ile karşılaşabilmektedir. Avrupa ve ülkemizde sıklıkla temas edilen bu ürünlerde BPA maddesi kullanımı yasaklanmıştır.

Tüm bu durumlar dikkate alındığında  Termal Akaryakıt Yazarkasa Rulo 58×50 ve termal rulo  tedarik süreçlerinizde fiyat, performans, cihaz ve kendi sağlığınız için Rulofabrikam.com ‘dan – Arıkök Kağıtçılık A.Ş güvencesi ile satın alma ve tedarik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.


Yazarkasa Pos Rulosu Nereden Alınır ?

2018 Yılından beri en kaliteli ve uygun fiyatlı Termal Kağıt ve Etiketleri müşterilerine sunan ve aylık 1.000.000 adet rulo kapasitesi bulunan  Rulofabrikam.com – Arıkök Kağıtçılık A.Ş tüm ekibiyle sadece kağıt ve türevleri konusunda üretim ve tedarik süreçleri ile ilgili uzmanlaşmıştır.

Termal Akaryakıt Yazarkasa Rulosu 58×60 tedarik süreçlerinde siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Ek bilgi

ADET SEÇİNİZ

, , ,

Lütfen Görüşlerinizi Yazınız

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

ANA SAYFA
HESABIM
0
ARA
Alışveriş Sepeti 0

Sepette ürün yok.

75 mm x 40 mt 1.Hamur Rulo

Termal Akaryakıt Yazarkasa Rulo 58×60

19.00  + KDV

Sepete Ekle